В даному огляді ми розглянемо термос, який є еталаном простоти серед всіх термосів і надійності та якості, в своєму ціновому сегменті. Це термос від німецького виробника товарів для туризму - Tatonka Hot & Cold Stuff об'ємом 1 літр.
Зі своїм основним призначенням, а саме збереженням температури напоїв всередині себе, (чай, кава або просто окріп), він справляється на відмінно.

 

Комплект поставки:

  • фірмова картонна коробка;
  • термос;
  • кришка, яку можна використовувати як чашку;
  • глухий корок.

 

Зовнішній вигляд


Термос Татонка виготовлений з нержавіючої харчової сталі 18/8 і не має ні всередині, ні зовні ніяких додаткових покриттів. Відповідно йому властива особливість всіх термосів без покриття - на матовій поверхні нержавійки добре видно відбитки пальців і розводи.
Глухий корок дозволяє довше зберігати температуру рідини і забезпечує кращу герметичність. Щоб налити напій в кухоль не потрібно її відкручувати повністю, досить зробити один оберт проти годинникової стрілки і можна наливати, згідно вказівників, які зазначені на корку.
Дно без будь яких накладок.
Кришка виготовлена ​​з двох типів матеріалів - зовні нержавіюча сталь, всередині пластик. Можна використовувати як чашку і вона має об'єм 230 мл.
Вага термоса 520 грам. Габарити - 91*300 мм.
Виробником заявлено збереження температури рідини протягом 24 годин.

Показники при -20 гадусах за Цельсієм (заливалася гаряча вода 98 градусів):

  • через 6 годин - +82 градусів;
  • через 12 годин - +71 градус;
  • через 24 години - +51 градус.

Висновки:

 

Якщо вам потрібен термос, який добре справляється зі своїм основним призначенням, а саме збереження температури, і не потрібні будь-які дизайнерські рішення, додаткові пробки тощо, то Tatonka H&C Stuff 1000 мл - це ваш ідеальний варіант за хорошу ціну.
Більше ємностей для збереження температури напоїв можна подивитися в розділі "Термоси і термокружки".