Якщо Ви зайшли на цю сторінку - це означає, що ви хочете переконатися чи легко буде повернути або поміняти товар, в разі, якщо він вам не підійшов.

Відповідь проста - ми досить часто самі купуємо в інтернет-магазинах і знаємо як зробити покупки комфортними і безпечними і саме тому здійснити обмін або повернення в інтернет-магазині Leitos.com.ua просто.

У статті 93 Закону України "Про захист прав споживачів" говориться, що можна повернути товар належної якості, який зберіг всі ярлики пломби і упаковки протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.

Правила повернення / обміну товарів

  • Повна комплектація, включаючи упаковку зі штрих-кодом, ярлики, бирки; відсутність використання.
  • Заповнений бланк заяви на повернення / обмін вкладіть в посилку з товарами, що повертаються - це обов'язкова умова. Без заяви повернення не буде прийняте. Всі пункти заяви необхідно заповнити.
  • Оплата доставки повернення проводиться за погодженням сторін. У разі, якщо буде встановлено, що повернення відбулося з вини інтернет-магазину, ми компенсуємо суму доставки посилки.
  • Якщо ви здійснюєте обмін на ту ж модель (той же артикул товару), він проводиться без доплат / виплат, незалежно від змін ціни на даний товар.
  • Якщо ви здійснюєте обмін на інші моделі (інші артикули товарів), ви вибираєте товари виходячи з фактично сплаченої вами суми за діючими на даний момент цінами.
  • Будьте уважні при заповненні документів. Ми не зможемо отримати від вас посилку з поверненням, якщо при відправці ви вкажете: "Накладений платіж". "Вартість доставки оплачує одержувач".