Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Нескладні ножі похідні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

До ножів такого типу відносяться ті, чиє лезо нерухомо з'єднане з руків'ям. Ці моделі використовуються широко в побуті, на полюванні, під час подорожей. Туристичний ніж з нескладним лезом відрізняється від бойового тим, що у нього немає гарди (поперечної перекладини біля основи клинка), а також розмірами. На питання, чи є туристичний ніж холодною зброєю, відповідаємо однозначно - ні. Нескладним ножем можна не тільки розрізати щось, але і здійснювати рублячі рухи, його міцність дозволяє це робити.

У нашому магазині товарів для активного відпочинку можна придбати ножі, виготовлені із сучасних сплавів. Такі леза відрізняються якістю заточування, стійкістю до пошкоджень, гнучкістю в поєднанні з міцністю. Рукоять може бути виготовлена ​​з відполірованого дерева, кістки або рогу тварини, пластика і інших матеріалів.

Ножі можуть мати леза різної форми і типу заточки. Тонке лезо ріже краще, ніж товсте, адже воно легше проникає в матеріал, який ви ріжете. Для похідних ножів оптимальною є класична форма (drop point) - таке лезо буде прекрасно різати і при необхідності рубати матеріал.

Збираючись у похід, виберіть ніж довжиною 10-15 см, він буде зручний у використанні. Як правило, в комплекті до ножа йде спеціальний чохол, за допомогою якого ви можете закріпити його на поясі.
Якому ножу віддати перевагу - з нержавіючої або вуглецевої сталі? Хоча вуглецевий сплав міцніший, в похідних умовах він може почати покриватися іржею. Якщо ваш відпочинок буде пов'язаний з перебуванням в умовах підвищеної вологості, виберіть виріб з нержавійки.

Вгору
,